Waste

Waste

Waste

Our members have many years of experience in waste management both in the Czech Republic and around the world. Our main specialties include wastewater treatment, liquid waste removal, decontamination, energy recovery, supply of mobile waste collection and collection equipment, waste transportation, hazardous waste management, flue gas and waste gas treatment,

Efficient use of waste is also in line with circular economy. Our members can also help you in this sector.

Companies dealing with this topic

Holistic Solutions s.r.o.

Holistic Solutions s.r.o.

Poskytujeme komplexní a multioborové služby v oblasti udržitelného rozvoje, zemědělství a ochrany životního prostředí. Nabízíme pomocnou ruku při realizaci rozvojových projektů.

DAMARIS

DAMARIS

Damaris poskytuje inženýrské a projekční činnosti v oblasti energetického využití různých druhů odpadů (komunálních, průmyslových, nemocničních a čistírenských kalů). Oblasti, na které se společnost převážně zaměřuje, jsou: energetika, energetické využití odpadů a odpadové hospodářství.

DEKONTA a.s.

DEKONTA a.s.

DEKONTA, a.s. je jedna z předních environmentálních společností ve střední a východní Evropě, která nabízí komplexní balíček ekologických služeb.

ENVIROS, s.r.o.

ENVIROS, s.r.o.

ENVIROS, s.r.o. je přední poradenskou společností v oblasti energetiky, životního prostředí a managementu. Působí v České republice, zemích střední a východní Evropy i v dalších zemích světa.