Holistic Solutions s.r.o.
Holistic Solutions s.r.o.

Holistic Solutions s.r.o.

Poskytujeme komplexní a multioborové služby v oblasti udržitelného rozvoje, zemědělství a ochrany životního prostředí. Nabízíme pomocnou ruku při realizaci rozvojových projektů.

Kombinací vhodných odborníků poskytujeme komplexní řešení environmentálních a sociekonomických problémů. Podporujeme komunity, jednotlivce a místní samosprávy, abychom přispěli k ochraně a rozvoji životního prostředí. Tato naše vášeň nás profesionálně i osobně spojila, abychom podpořili dosažení rozvojových cílů. Máme akademické, veřejné, soukromé i nevládní zázemí z celého světa. Nabízíme tým zkušených expertů s dlouholetou praxí doplněných o talentované absolventy, doktorandy, doktory a výzkumné pracovníky, kteří jsou lídry ve svých oborech. Náš tým navrhuje a řídí své projekty komplexně a v úzké spolupráci s partnery tak, aby bylo dosaženo maximální udržitelnosti a efektivity realizovaných aktivit.

Another members

 • Bohemia Müller s.r.o.

  Bohemia Müller s.r.o.

  Společnost Bohemia Müller s.r.o. nabízí služby v elektromontážích, elektroúdržbě, servisu VN, VVN a ZVN a poradenské činnosti.

 • MEVOS, spol. s.r.o.

  MEVOS, spol. s.r.o.

  Společnost MEVOS, spol. s r.o. zajišťuje komplexní služby při inženýrské a finanční přípravě staveb v ČR, developerské aktivity v ČR a rozvojové projekty v zahraničí.

 • DAMARIS

  DAMARIS

  Damaris poskytuje inženýrské a projekční činnosti v oblasti energetického využití různých druhů odpadů (komunálních, průmyslových, nemocničních a čistírenských kalů). Oblasti, na které se společnost převážně zaměřuje, jsou: energetika, energetické využití odpadů a odpadové hospodářství.

 • DEKONTA a.s.

  DEKONTA a.s.

  DEKONTA, a.s. je jedna z předních environmentálních společností ve střední a východní Evropě, která nabízí komplexní balíček ekologických služeb.

 • ENVIROS, s.r.o.

  ENVIROS, s.r.o.

  ENVIROS, s.r.o. je přední poradenskou společností v oblasti energetiky, životního prostředí a managementu. Působí v České republice, zemích střední a východní Evropy i v dalších zemích světa.