OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Aktuální informace » Semináře a konference

 Aktuální nabídka vzdělávacích a osvětových akcí

(po kliknutí na odkaz získáte pozvánku s podrobnými informacemi)


Informace o již uskutečněných akcích najdete v rubrice "Archiv", kde jsou ke stažení prezentace, dokumenty a záznamy ze seminářů a konferencí.

V rubrice "Fotogalerie" jsou k nahlédnutí fotografie z většiny realizovaných akcí.
(Volně přístupné)


2018


Pozvánky na aktuální akce pořádané, nebo doporučované Platformou


Chcete realizovat svůj nápad v rozvojové zemi a nemáte prostředky?

Platforma podnikatelů pro ZRS zná některá z možných řešení! Získali jsme také k diskusi zasvěcené představitele Ministerstva zahraničních věcí ČR a České rozvojové agentury! Přijdou i zkušení realizátoři mnoha projektů v rozvojovém světě!

Zjistěte více o tom, co je nového ve financování komerčních projektů, které mohou pomoci rozvoji podnikatelského prostředí, ale dostat vás k místním partnerům a společnému působení na trzích třetího světa.

Letošní projekt budování kapacit členské základny PPZRS zahajujeme veřejnou diskusí u kulatého stolu na téma financování podnikatelských aktivit v rozvojových zemích. Stačí potvrdit svou účast na sekretariátu PPZRS: platforma@spcr.cz

Přihlašte se a přijďte si popovídat, nebo si jen poslechnout informace o současném vývoji státní podpory rozvojového partnerství, nebo se zeptat již zkušených realizátorů na to, co vás zajímá! 

Pro zobrazení (vytištění) pozvánky klikněte na náhled níže:

Pozvánka ke kulatému stolu 2018_03_23

Omlouváme se všem zájemcům, zájem překročil celou kapacitu sálu! Registrace účastníků je uzavřena.

Děkujeme za zájem! Závěry z diskuse zveřejníme.