OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Výzvy a tendry » Projekty v AidForTrade (MPO)

"Pomoc při rozvoji malých a středních podniků v Bosně a Hercegovině" -
veřejná zakázka

Projekty zahraniční rozvojové spolupráce ČR, realizace projektů programu Aid for Trade v gesci Ministerstva průmyslu a obchodu ČR ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR pokračuje v roce 2018.

Jejich podstatou je zejména pomoc partnerským státům při usnadňování a liberalizaci jejich obchodu, odstraňování administrativních bariér, podpoře budování podnikatelského klimatu v zemi, rozvoji malých a středních podniků apod. Projekty vycházejí z Koncepce zahraniční rozvojové spolupráce ČR, jakož i z dalších strategických dokumentů a jsou orientovány do těmito dokumenty stanovených prioritních států.

Dnes došlo k uveřejnění zadávací dokumentaci na letošní projekt Aid for Trade v Bosně a Hercegovině financovaný Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR. Návrhy projektů na "Pomoc při rozvoji malých a středních podniků v Bosně a Hercegovině" je možné podávat do 21.3.2018 do 12 hodin na tomto odkaze.