OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Podpůrné instituce » Možnosti podpory obchodních partnerů v zemích Afriky, Karibiku a

Možnosti podpory obchodních partnerů v zemích Afriky, Karibiku a Tichomoří (AKT)

Centrum pro rozvoj podnikání v zemích AKT (CDE) založené Evropskou komisí pod Evropským rozvojovým fondem (ERF), disponuje nemalými prostředky na podporu podnikatelského sektoru. Kombinace financí a marketingových služeb Centra je po léta doplňována dalšími možnostmi spolupracujících asociací, sdružení obchodních komor a rozvojově orientovaných finančních agentur, které s CDE tvoří celoevropskou síť na podporu podnikání v zemích AKT.
Platforma podnikatelů pro ZRS se jako první z nových členských zemí EU stala členem CDE a jeho kontaktním místem v ČR. Může tak získávat výhody pro své členské subjekty a především pro jejich partnery v zemích AKT.
Význam a možnosti CDE European Institutional Network (CDE-EIN), pracovní sítě Centra pro rozvoj podnikání v zemích Afriky, Karibiku a Tichomoří jsme zmapovali na výročním zasedání CDE v r. 2008.
Jsme přesvědčeni, že spolupráce s CDE a jeho regionálními pobočkami v zemích AKT mohou vyjasnit vyhlídky na upevnění obchodních příležitostí českých subjektů v zemích AKT. Aktuální výzvy a informace, zasílané kolegy z CDE rozesíláme členské základně a některé obecně významné informace uvádíme také v rubrice AKTUALITY.

Základní informace a podklady k dalšímu studiu uvedené problematiky zde