OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Česká rozvojová agentura » Identifikace témat bilaterálních projektů ZRS

Identifikace témat bilaterálních projektů ZRS 

V souladu se Statutem Rady pro zahraniční rozvojovou spolupráci, dle kterého přidružení členové Rady disponují hlasem poradním, může Platfroma diskutovat s ostatními členy Rady témata projektů zahraniční rozvojové spolupráce. 

Od roku 2018 bude implementační instituce pro ZRS Ministerstva zahraničních věcí, Česká rozvojová agentura, připravovat bilaterální projekty pod rámcem nové Strategie ZRS 2030 a dle nových programů bilaterální spolupráce ČR s partnerskými rozvojovými zeměmi.

Plán ZRS na rok 2018 a výhledově na r. 2019-2020 nabízí základní oborové oblasti rozvojových intervencí, konkrétní země a také indikativní rozpočet. Identifikace konkrétních rozvojových potřeb bude teprve probíhat.

Platforma podnikatelů pro ZRS sbírá podněty na projekty, které odpovídají danému plánu ZRS ČR, přidává k nim společnou argumentaci a na obecné úrovni návrhy případných technických řešení. Máte-li zájem, můžete se zapojit i Vy! Stačí napsat na adresu platforma@spcr.cz