OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » E-konzultace

E-KONZULTACE

Tato rubrika slouží ke vkládání dotazů týkajících se rozvojové spolupráce a případné diskuzi.

Postupně zde zveřejníme sadu odkazů na informační zdroje. Pokud odpoveď na svůj problém nenajdete v běžných zdrojích, můžete ho vložit zde do diskuze, případně čerpat z odpovědí na dříve položené dotazy.

Získané informace využijeme při tvorbě dalších informačních materiálů PPZRS.

Pokud si svůj dotaz nepřejete zveřejnit, zašlete ho na e-mail platforma@spcr.cz, nicméně preferujeme sdílení informací tak, aby z nich mohli těžit všichni zájemci o zahraniční rozvojovou spolupráci.


Informační zdroje:

Uvádíme odkazy na základní zdroje informací k tématu udržitelných rozvojových cílů, které mohou posloužit pro první orientaci a lepší formulaci konkrétních dotazů.

REJSTŘÍK ODKAZŮ

otázka ilustrace

 

 

 

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Negativní komentáře a hodnocení aktivátoru návnady Dynamite (Angelika.Lokhorst, 6.7.2018 12:46:27) Odpovědět

  Tímto chceme zamezit možné ztrátě finančních prostředků při nákupu podvodných produktů. Objednání je zcela jednoduché: Navštivte oficiální webovou stránku, objednejte si. Stačí zadat vaše jméno, kontaktní údaje a adresu. https://rybydynamit.com/ Dlouho však žádný z nich neměl přes 55cm. To se však nedařilo i ostatním rybářům (většina jich nechytila vůbec nic), a tak když jsem ulovil 58cm šupináče, byli jsme hnedka ve hře o vítězství. Sahali jsme po něm hned několikrát. Ať už to byl amur 2cm pod míru (amuři se bodovali tuším až od 70 cm) nebo několik kaprů těsně pod 55cm.

 2. good (ronrogers, 28.7.2017 6:59:09) Odpovědět

  Thanks a lot for sharing this informative blog.This blog is keeping the details of E-CONSULTATION,This section is for inputting questions about development cooperation and discussion.Anyone suffered with essay writing task?Take reference from custom essay please.You will get better and effective information from the sites available now on web.Refer https://www.essayguardian.com/ 

 3. nová technologie (Pavol Floriš, 15.1.2015 17:39:33) Odpovědět

  Vážený pane /paní
  nabízíme k využití kompletní technologie ke zlepšení kvality vody ve vrtech a studních.
  Technologie se skládá:
  a- odstranění mechanických nečistot z vrtu a ze studny
  b- dezinfekce vody
  c- následné využití větrných, kombinovaných nebo ručních čerpadel ,,FLORIŠ”
  d- uzavření záhlaví vrtu nebo studny
  - zařízení s větrným pohonem je bezúdržbové a bez dalších zdrojů energií
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  a- Odstranění mechanických nečistot z vrtu a ze studny je nutno provádět v první řadě u vrtů a studni, které jsou otevřeny (není uzavřeno záhlavím nebo víkem). Vodu je zapotřebí vyčerpat, vrt a studnu vyčistit. Poté necháme vodu dotéci.
  b- Následně provedeme dezinfekci dezinfekčním přípravkem. S dezinfekcí vody se zlikviduje až 99,9% bakterií a virů. Při použití této technologie se snižují až z 90% problémy zažívacího traktu a také se velmi snižuje úmrtnost osob při použití závadné vody. Jsem přesvědčen, že uvedená zařízení budou velmi vhodná pro rozvojové státy. Navštívil jsem státy Afriky (Tunis a Ghana) a Asie (Mongolsko), kde jsem zjišťoval stav vrtů a studni. Všechna byla otevřena. Došel jsem k závěru, že uzavřením záhlavy studní a vrtů, dezinfekcí a pravidelným odčerpávaním vody se kvalita vody velmi zlepší.
  c- Nainstalujeme větrné čerpadlo ,,Floriš“
  d- Po instalaci čerpadla záhlavy vrtu nebo studny utěsníme studnařskou pěnou.
  Uvedený technologický postup je nutno dodržet !!!
  Z důvodu toho, aby technologie včetně větrných čerpadel byla co nejnižší, nabízím možnost výroby i v jiných zemí.
  Také nabízím dlouholeté zkušenosti při vyhledávání vodních zdrojů.Výrobky mají konformitu „CE“ podle evropských norem a evropských směrnic. Výrobky jsou předmětem průmyslové právní ochrany.
  V případě vašeho zájmu o tuto technologii Vás rádi navštívíme za účelem projednání této nabídky.
  Adresa: Pavol Floriš, ulice Levobřežní 8
  19000 Praha 9 Vysočany Česká republika
  mobil: +420 724 840 937, skype: pavol.floris 8,
  e-mail: p.floris@centrum.cz , www-http://p.floris.sweb.cz/
  S úctou
  Pavol Floriš
  autor uvedeného výrobního programu

 4. Testovací odpověď (Administrátor webu, 14.11.2014 17:36:39) Odpovědět

  Excepteur sint obcaecat cupiditat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

 5. Testovací dotaz (Administrátor webu, 14.11.2014 17:34:25) Odpovědět

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisici elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquid ex ea commodi consequat. Quis aute iure reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur?