Tři úspěšné české firmy LINET, EMBITRON a MEDIN z řad členů AVDZP darovali své produkty formou zdravotnického zařízení a vybavení jordánské vojenské nemocnici King Hussein Medical Center v Jordánsku.
Osobní předání daru za účasti čelných představitelů jordánského vojenského zdravotnictví, lékařů a specialistů i tisku zajistil pan náměstek MZV M. Tlapa při slavnostním aktu. Předání daru se uskutečnilo v rámci realizace projektu ekonomické diplomacie PROPED, jehož celková hodnota je 2,9 mil. korun. Darované zdravotnické vybavení umožní nejen poskytování kvalitních lékařských služeb jordánským pacientům, ale podpoří také dobré jméno českých výrobců zdravotnické techniky v Jordánsku.

Více na stránkách MZVAsociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků představuje svého úspěšného člena, firmu BEZNOSKA, s.r.o.

"Kladenská Beznoska vyrábí lidské umělé klouby na 3D tiskárně. Do deseti let se chce stát evropskou jedničkou"

"Vážení,

gratuluji naší firmě Beznoska za příkladnou prezentaci v Hospodářských novinách z 2.1.2017 v seriálu Firma a Živnostník roku 2016.

Doporučuji k četbě efektivní využívání výsledku výzkumu a vývoje v oboru zdravotnických prostředků. Dále směřování ke smělým cílům i v exportní oblasti. Zajímavější i z toho důvodu, že jsme téměř všichni potencionální ortopedičtí pacienti.

Přejeme všichni aby fy. Beznoska své vize úspěšně naplnila.

JUDr. Jaroslav Kopeček


předseda představenstva

Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků"